Змагання з кьорлінгу на Олімпійських іграх-2022

18 лютого 2022 року
New9 Photo1

Друзі, всім – привіт! Змагання з кьорлінгу на Олімпійських іграх-2022 в Пекіні тривають. Невдовзі будуть зіграні півфінали, і стануть відомі претенденти на Олімпійські медалі.

Під час перебування в Пекіні Президент Всеукраїнської федерації кьорлінгу Олексій Перевезенцев відвідав змагання з кьорлінгу і провів зустріч з Президентом Всесвітньої федерації кьорлінгу Кейт Кейтнес.

Сторони обговорили перспективи кьорлінгу в Україні та співпрацю в реалізації програм розвитку Всесвітньої федерації кьорлінгу. Вони домовились про проведення в Україні спортивних заходів за участі топ-спортсменів – зокрема Olympic Celebration Tour до кінця року. Пані Кейт Кейтнес також запропонувала допомогу в інфраструктурних проектах.

Президент Всесвітньої федерації кьорлінгу побажала нашій федерації успіхів у подальшій діяльності, а Президент Всеукраїнської федерації кьорлінгу подякував їй за довіру та відзначив, що зацікавленість Всесвітньої федерації кьорлінгу в розвитку кьорлінгу в Україні підкріплена реальною допомогою в необхідних напрямках.

Партнери: