Всеукраїнська федерація кьорлінгу вперше представлена на освітніх курсах Всесвітньої федерації кьорлінгу

14 липня 2019 року
New6 Photo1

Щорічно наприкінці червня-початку липня Всесвітня федерація кьорлінгу (World Curling Federation) проводить курси по напрямках суддівства, тренерської діяльності та технічної підготовки льоду в м. Фюссен (Німеччина). Гравець нашої команди Олександр Побєдоносцев першим з українців 5 та 6 липня взяв участь у курсах з тренерської діяльності (WCF Introduction to Instruction Course). Відразу після повернення Олександра ми розпитали його про отримані знання, досвід і враження від участі у курсах.

New6 Photo2

Олександре, чим корисні такі курси?

Курси, що проводить Всесвітня федерація кьорлінгу (World Curling Federation), викликають великий інтерес не лише серед представників національних федерацій кьорлінгу, а й серед багатьох прихильників цього олімпійського виду змагань. Їх можуть відвідувати, як досвідчені гравці та тренери так і ті, хто зовсім нещодавно почали вивчати тонкощі і особливості цієї гри.

Чому важливо їх відвідувати?

Такі курси важливо відвідувати, оскільки лекції від досвідчених інструкторів-викладачів допомагають робити акцент на головні речі для вивчення гри, комбінуючи заняття з теорії і практики. Загалом було багато цікавої інформації, яка була корисною не лише новачкам, а й тим, хто вже багато років в цьому виді спорту.

New6 Photo3

Яку нову інформацію отримав ти?

В першу чергу напрямок курсів стосувався того, як правильно проводити навчання та покроковий інструктаж при ознайомленні з кьорлінгом гравців різних вікових категорій. Це як словник для гри в кьорлінг – від особливостей кьорлінгового льоду, спортивного інвентаря до безпосередньо самих правил гри. Багато цікавої інформації було щодо техніки виїзду, релізів, свіпінгу та багато іншого, що можна використовувати гравцям під час гри.

New6 Photo4

Гості з яких країн відвідали курси?

Були учасники з Німеччини, Великої Британії, Латвії, Хорватії, Польщі, Білорусі, Австралії, Іспанії, Кореї, Гонконгу, які представляли як свої клуби, так і національні команди своїх країн. Завдяки такій багатонаціональній компанії всім було цікаво спілкуватись, обмінюватись досвідом і своїм баченням багатьох тем, що запропоновували до обговорення досвідчені інструктори Шері Лейббрандт та Лайош Беллелі. А постійна комунікація інструкторів та учасників лише сприяла тому, щоб сприйняття інформації було для всіх комфортним.

Які враження залишились у тебе від участі в цьому заході?

Враження лише позитивні. Всі учасники були задоволені якістю і професійним ставленням інструкторів, які за два дні багато чого розповіли і показали про сучасні підходи до вивчення гри в кьорлінг. Загалом, завдяки цим курсам отримав багато нової цікавої інформації, яку можна використовувати для розвитку кьорлінгу в Україні.

Партнери: