Українці заявили про себе в Польщі на змаганнях з кьорлінгу

03 жовтня 2019 року
New7 Photo1

Українські спортсмени-юніори з Всеукраїнської федерації кьорлінгу їздили до польського міста Лодзь на змагання з кьорлінгу Galante Bajbory-2019, яке проходило з 19 по 22 вересня 2019 року.

Українська команда Kyiv Curling Club в складі 4-х людей взяла участь в масштабному турнірі, який проходив у Польщі на професійній льодовій арені «Кьорлінг Лодзь».

У змаганнях взяли участь 24 команди з 7 країн, серед яких команди з Польщі (16), Швеції (1), Канади (1), США (2), Литви (1) та Чехії (2). Українська команда зіграла чотири гарантованих гри, одну з яких виграла, показавши непоганий результат.

«Переймати іноземний досвід зараз - це важливо. В Україні кьорлінг тільки почав набирати обертів. Для нас головним було заявити впевнено: «Кьорлінг в Україні є, і ми його розвиваємо! І наші кьорлінгісти з цим завданням впоралися! Всі чотири учасники команди - спортсмени. Всі - студенти НУФВСУ. Один хлопець прийшов до нас з плавання, дівчина - з легкої атлетики, і ще одна з акробатики. А ось скіп (ред. Капітан) у нас завжди займався тільки кьорлінгом і відмінно в ньому розбирається. Тренування команди в основному проходили в Києві. Але нам вдавалось відправляти учасників і закордон теж, наприклад, на тижневий курс до Німеччини», - розповідає про команду і результати турніру віце-президент Федерації Ірина Кочик.

New7 Photo2

Виїзд команди на змагання до Польщі стало можливим, завдяки головному спонсору Всеукраїнської федерації кьорлінгу - енергетичному провайдеру ETG.UA.

«В Україні, поки немає офіційної збірної з кьорлінгу. Зате є Всеукраїнська федерація, яка зібрала навколо себе фанатів цього незвичного виду спорту - «шахів на льоду». Наша спільна мета: популяризувати кьорлінг в Україні і всіляко його розвивати. І виїзні змагання - важлива складова цього процесу. Зі свого боку, ми навіть плануємо організувати турнір для представників галузі. Адже це відмінний сімейний і корпоративний вид спорту, що поєднує людей», - каже СЕО компанії ETG.UA Володимир Шведкий.

Партнери: