Президент всеукраїнської федерації керлінгу

Перевезенцев Олексій Юрійович

Президент Федерації з 2014 року

Всеукраїнська федерація кьорлінгу вітає Вас на сайті Федерації! Для України кьорлінг є видом спорту, знайомство з яким тільки розпочинається. На початку цього шляху Федерація бажає донести до тих, хто зацікавився кьорлінгом насамперед Дух цього благородного виду спорту, який виник у Шотландії в далекому XVI столітті. Дух кьорлінгу уособлює в собі майстерність і шановані віками традиції гри. Справжній гравець ніколи не стане відволікати суперників або заважати їм під час гри і, радше, програє, ніж виграє нечесно. Хоча головною метою гри в кьорлінг є визначення рівня майстерності гравців, дух цієї гри вимагає порядності, гарного настрою та гідної поведінки. Я щиро впевнений, що ці цінності знайдуть своє відображення у діяльності Федерації і стануть передумовами успішного розвитку кьорлінгу на території нашої держави. Сподіваюсь, знайомство з цим видом спорту, який ще називають шахами на льоду, на сайті Федерації зацікавить Вас стати частиною його розвитку в Україні.

Менжега Наталія Володимирівна

Виконавчий секретар Федерації з 2014 року

Пройшовши шлях від XVI століття до сьогодення, кьорлінг посів почесне місце серед зимових командних видів спорту, які визнані на найвищому рівні – кьорлінг включений до офіційної програми Зимових Олімпійських Ігор з 1998 року. Всесвітня федерація кьорлінгу (World Curling Federation) відчинила свої двері для України в 2013 році, прийнявши Всеукраїнську федерацію кьорлінгу до своїх лав в якості асоційованого члена. В 2014 році президент Всесвітньої федерації кьорлінгу пані Кейт Кейтнес особисто привітала Всеукраїнську федерацію кьорлінгу в Світовій кьорлінговій родині і побажала успіхів у розвитку цього виду спорту в Україні. Початок шляху, як правило, потребує докладання значних зусиль. Але труднощі нас не лякають! Ми впевнені, що на кьорлінг в Україні чекає справжня популярність.

Федоренко Іван Никифорович

Член НОК України від Федерації

Для українських прихильників Зимових Олімпійських видів спорту кьорлінг відомий переважно по телевізійним трансляціям. Динамічний та гучний ззовні, цей вид спорту вимагає неабиякої точності виконання кидків, реалізації своєї тактики та врахування тактики суперника. Кьорлінг – це без перебільшення інтелектуальна гра в її динамічному прояві. Кьорлінг – це командна гра, в котрій кожен гравець має рівний шанс проявити як індивідуальні здібності, так і продемонструвати командний дух. З нетерпінням чекаю того часу, коли кожен бажаючий спробувати свої сили в кьорлінгу зможе долучитися до цього виду спорту в Україні, а Україна стане гідним представником кьорлінгу на міжнародній спортивній арені.


Зв'язатися з нами