ПРО ФЕДЕРАЦІЮ

Всеукраїнську федерацію кьорлінгу було створено в 2002 році. Громадська організація «Всеукраїнська федерація кьорлінгу» є добровільною незалежною громадською організацією фізкультурно-спортивного спрямування, що здійснює розвиток та популяризацію виду спорту – кьорлінгу – в Україні, а також сприяє реалізації державної політики щодо розвитку кьорлінгу та підтримці в Україні інтересів європейського та світового кьорлінгу, об’єднує фізичних осіб для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, спортивних та інших інтересів.

В 2013 році на Щорічній генеральній асамблеї Всесвітньої федерації кьорлінгу Всеукраїнській федерації кьорлінгу було надано попереднє членство (Provisional Membership) у Всесвітній федерації кьорлінгу.

14 грудня 2013 року відбулась позачергова конференція Всеукраїнської федерації кьорлінгу, на якій було обрано нового президента Федерації – Перевезенцева Олексія Юрійовича. Було також затверджено новий склад правління Федерації, до якого увійшли за посадою три віце-президенти Федерації та відповідальний секретар.

Під час відвідання Зимових Олімпійських ігор 2014 в Сочі президент федерації та відповідальний секретар познайомились з президентом Всесвітньої федерації кьорлінгу (ВФК), пані Кейт Кейтнес, з більшістю членів виконавчого комітету, а також медіа персоналом ВФК. Пані Кейт Кейтнес привітала Всеукраїнську федерацію кьорлінгу в світовій кьорлінговій родині, побажала розвитку і запропонувала участь в ряді програм ВФК. Ряд зустрічей було проведено в рамках співробітництва з Міністерством молоді та спорту та НОК України.

01 липня 2014 року було Всеукраїнській федерації кьорлінгу було продовжено на період з 01 липня 2014 року по 30 червня 2015 року статус асоційованого члена Всесвітньої федерації кьорлінгу.

На даному етапі Федерація концентрує свої зусилля на розвитку кьорлінгу в України і на залученні уваги широких мас населення до цього виду спорту, спираючись на міжнародні та національні досвід і підтримку.

Зв'язатися з нами