НОВИНИ

Навчально-тренувальний збір з керлінгу серед спортсменів з вадами слуху

У Львівській області з 15 по 28 лютого відбувся навчально-тренувальний збір з керлінгу серед спортсменів з вадами слуху. З урахуванням виступів збірної команди (в складах яких були тільки київські спортсмени) на Дефлімпійських Іграх, Спортивна федерація глухих України поставила задачу обновити команду і продовжити розвиток цього виду спорту в регіонах. Крім членів збірної команди, на тренувальний збір були запрошені також лідери команд з усіх регіонів, які були на чемпіонатах України серед глухих: Одеської, Дніпропетровської, Львівської, Чернігівської, Івано-Франківської та Київської області.

Програма збору складалися з основних частин: вранці - технічно-тактичні заняття на льду Палацу спорту в Новояворівську; увечері - загально-фізичні та теоретичні підготовки у м. Львові.

Перевірити отриманні знання та навички учасники збору зможуть незабаром на головному старті — Чемпіонату України з керлінгу серед спортсменів з вадами слуху, який планується провести у м.Києві з 22 по 25 березня 2016 року.

нтз2.jpg


Навчально-тренувальний збір з керлінгу серед спортсменів з вадами слуху

Зв'язатися з нами