NEWS

FloorCurl в Артеці

Відеоролик про змагання дивіться тут: http://curlingukraine.org/video/floorcurl-v-artetsi/

04 липня 2017 року на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» Всеукраїнською федерацією кьорлінгу було проведено презентацію цього олімпійського виду спорту.

Артеківці вперше побачили справжні камені для кьорлінгу, щітки та спеціальне взуття. Вони дізнались, що Кьорлінг – це вид спорту, де спортсмени посувають камені по льодовій поверхні в напрямку мішені, яка складається з чотирьох концентричних кіл. Дві команди, кожна з яких складається з чотирьох гравців, по черзі посувають важкі відполіровані гранітні камені вздовж льодового майданчику в напрямку «дому» - мішені у виді кола, що нанесена на льодовій поверхні.

А спробувати власні сили в кьорлінгу артеківці змогли за допомогою FloorCurl або Кьорлінгу на підлозі. FloorCurl – прекрасний спосіб представити цей вид спорту, оскільки за його допомогою можна перетворити будь-яку гладку поверхню на каток. Якщо ви хочете спробувати щось насправді новеньке в спортивному залі, то FloorCurl – це саме те, що треба!

У організованому турнірі взяли участь 70 гравців з усіх 5 співдружностей. Ігри проходили у весело і голосно. Після завершення турніру на Артеківців чекала церемонія нагородження переможців і вручення призів.

Запорукою успіху заходу стали командний дух, повага і гарний настрій.

Feedback form

60-A VOZDVYZHENSKA ST., OFFICE 501, KYIV 04071 UKRAINE